Cookie Policy

Ta witryna używa tzw. 'ciasteczek’, czyli króciutkich plików tekstowych ułatwiających korzystanie z niej przede wszystkim zarejestrowanym użytkownikom. Te pliki zapisywane są w pamięci podręcznej Twojej przeglądarki. I dzieje się tak od początku stworzenia Świata (no, przynajmniej odkąd istnieje Internet). Większość witryn internetowych korzysta z tego mechanizmu, aby ułatwić Tobie korzystanie ze swoich zasobów.

Ostatnio, najwidoczniej z braku innych palących problemów ludzkości, urzędnicy UE postanowili zmusić wszystkich administratorów stron internetowych, aby wyraźnie ostrzegali, że na danej witrynie są gromadzone tego typu dane, mogące (teoretycznie) identyfikować osoby odwiedzające dane miejsce w Sieci. Stąd te wszystkie ostrzeżenia, jakie pojawiają się na portalach internetowych, które odwiedzasz pierwszy raz.

Jeśli źle się czujesz ze świadomością pozostawiania jakiegokolwiek śladu swojej obecności na tej stronie (chociaż ten ślad jest zapisany w Twoim komputerze – nie na serwerze mojej witryny!), to możesz wyłączyć obsługę 'cookies’ (czyli po polsku 'ciasteczek’) w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.

Ta witryna będzie oferować identyczną treść niezależnie od Twojej decyzji.