Co wy k…. wiecie o kobietach?

Kate

Popełniają najprostsze błędy tworząc nasze prawo, nie potrafią zapewnić nam bezpieczeństwa – zarówno tego rozumianego wprost, jak i energetycznego, czy zdrowotnego – mimo że zabierają nam na ten cel nieustannie góry pieniędzy. Kłamią, oszukują, kradną. Bezczelnie obiecują złote góry patrząc bez mrugnięcia wprost w obiektywy telewizyjnych kamer. Rozdają dzieciom cukierki a dorosłym kiełbasę, jednocześnie drugą ręką przetrzepując im kieszenie. A teraz twierdzą, że wiedzą co siedzi w kobiecie

Na polskich polityków trzymających w rękach władzę padł blady strach. Oto okazało się, że Polacy mają ich już serdecznie dość i nie czują już żadnych skrupułów przed oddaniem głosów na „oszołoma” i „błazna”. Takimi to parlamentarnymi epitetami euro-pejscy humaniści określają Janusza Korwin Mikkego. Ich strach jest wielki i szczery. I co najważniejsze w pełni uzasadniony. Bo JKM nie tylko sięga po skrawek władzy, którą im wydawało się iż zdobyli raz na zawsze („Partia raz zdobytej władzy nie odda nigdy” – jak powiedział klasyk). Ale także przewyższa ich wszystkich po wielokroć intelektualnie. A głupota nie boi się niczego tak bardzo, jak mądrości i bezwzględnej logiki.

JKM podzielił się z tą ponurą kliką ułamkiem wiedzy o tajemniczej sile sprawczej naszego Świata – Kobiecie. Nie sposób człowiekowi pojąć natury tego fascynującego zjawiska. Kobieta nie czyniąc niby to nic – kręci otaczającą nas rzeczywistością. Te głąby nawet nie wiedzą, że właśnie dla Kobiet robią to co robią. To Kobiety popychają ich do czynienia zarówno złego jak i dobrego. Bo nic na tym łez padole nie ma cenniejszego od słabszej płci.

Nie sposób pojąć jakimi drogami chodzą myśli Kobiet. Wiem o tym sam co nieco, a z pewnością wie nieco więcej starszy ode mnie o prawie 30 lat Janusz Korwin Mikke. Dlatego nie widzę nic zdrożnego w tym, że stwierdził on łatwy do zaobserwowania fakt, że Kobieta czasem mówi nie – kiedy myśli tak! Lewicowa psiarnia (Olejnik, Szczuka, Hübner, Nowicka, Palikot) wyciągnęła z tego debilny wniosek, że JKM nie widzi nic zdrożnego w gwałtach. Jest w tym tyle samo prawdy, jak w powiedzeniu że JKM popiera Hitlera, bo wielokrotnie powtarzał, że nakładał on niższe podatki niż czyni to Donald Tusk!

Tak proste logiczne ciągi zdań przekraczają zdolność rozumowania całej tej złodziejskiej bandy i w mojej opinii Janusz przecenia swoich przeciwników rzucając im tak wysoko postawioną intelektualnie poprzeczkę. Do bydła trzeba mówić prosto. Inaczej nie rozumie. A jak nie słucha, to należy walić batem po grzbiecie.

Na szczęście wyborcy Nowej Prawicy nie bez powodu popierają akurat tę partię. W końcu elita nie musi tłumaczyć się ze swoich wyborów przed motłochem. Nawet jak robi coś także dla jego dobra.

Nie zapomnijcie w niedzielę pójść na wybory. Razem przywrócimy Polsce należne jej miejsce w europejskiej rodzinie narodów.