Nie umiem, ale będę dalej próbować

Panie-Tusk-Zrezygnuj

Konsekwencja w działaniu to czasem połowa sukcesu, jednak w przypadku mistrza kłamstwa i obłudy, premiera Donalda „Hejdżuda” Tuska to pierwsze stanowczo przerasta drugie. Ma on zresztą całkowitą tego świadomość, czemu dał dziś wyraz w (zbyt) szczerym wywiadzie dla telewizji Polsat:

Dziś mogę przepraszać za to, że będąc w opozycji, domagałem się niskich podatków.

Dlaczego kłamca Tusk nie zrealizował ani jednej swojej wyborczej obietnicy? Bo według niego „się nie da”:

Nie jesteśmy w stanie radykalnie obniżyć podatków, bo wtedy trzeba by było ograniczyć do minimum usługi świadczone obywatelom przez państwo, których poziom nie jest najwyższy.

Czy można bardziej wprost przyznać się do całkowitej porażki? Facet otwarcie i wprost mówi, że hasło z którym zwyciężył w wyborach go przerosło! Inna sprawa, że Tusk nie próbował nawet go zrealizować. Nigdy nie spowodował żadnej obniżki podatków. Skąd zatem ma wiedzieć, że „nie jest w stanie” je obniżać?? Najgorsze jest jednak dalej – skoro polityka jaką obiecał prowadzić okazała się dla niego zbyt trudna, to dlaczego nie złożył urzędu i oddał władzę innym? Dlaczego zamiast tego odnajduje w sobie „trochę socjaldemokratę” i w oka mgnieniu przestawia się na wprowadzanie kosztownej polityki „ciepłej wody w kranie”??? Odpowiedź jest tylko jedna – ten człowiek po prostu kocha władzę.

Kiedy podnoszenie poziomu zamożności zwykłych Polaków go przerosło, postanowił wzbogacać tylko wybrane grupki: powiązanych z władzą biznesmenów i nieustannie rosnącą rzeszę wiernych popleczników: kastę urzędniczą. Oczywiście wszystko w ramach „polepszania jakości usług państwa”…

A ja się pytam, kto owe usługi zamawiał? Bo że są „niskiej jakości” to widać na każdym kroku, a fakt iż za nie słono przepłacamy odczuwamy po grubości naszych portfeli… Więc jak to jest? Kłamca Tusk rządzi nami od siedmiu lat i jedne co sprawnie przeprowadził, to kradzież 153 miliardów złotych z naszych emerytur, a ja wciąż widzę wyniki sondaży wyborczych gdzie partia tych gangsterów dostaje dwucyfrowy wynik!!! Co z wami Polacy? Nie wiecie gdzie miejsce tej bandy?

Sondaż Wyborczy 3.05.2014