Żyd sobie Tobą gębę wyciera Polaku!

Jak twierdzi JKM, są „homosie” i „geje”. Ci pierwsi uprawiają miłość na swój sposób w zaciszach domowych pieleszy, ci drudzy robią wszystko żeby cały świat dowiedział się o ich zboczeniu i jednocześnie żądają rozmaitych przywilejów i (zwłaszcza) pieniędzy na propagowanie swojej przypadłości… To samo występuje wśród żydostwa.

Debbie Schlussel to żydowska „konserwatywna” bojowniczka z całym nie-żydowskim Światem. Ponieważ największym wrogiem Żydów są aktualnie Muzułmanie, więc Debbie dzielnie i nie przebierając w słowach właśnie ich na co dzień piętnuje na swoim blogu. Ale czasem dostaje się innym. Na przykład Polakom:

Polacy są współodpowiedzialni za Holocaust: Oburzenie na gafę Obamy fałszywe i ignoranckie

Barack Obama zrobił wystarczająco dużo złych rzeczy, żebyśmy musieli oburzać się czymś co nie jest akurat takie złe. A tak jest z udawanym wstrząsem i fałszywym moralizatorstwem odnośnie jego wypowiedzi z wczoraj o niemieckich obozach śmierci w Polsce, jako polskich obozach śmierci. Oto wskazówka dla Polski i lumpenkonserwatystów, którzy parają się teraz historycznym rewizjonizmem: Polacy zamordowali miliony Żydów, to oni utrzymywali wiele obozów śmierci i starli z powierzchni Ziemi większość mojej rodziny a także setki tysięcy innych żydowskich rodzin. Nie tylko naziści są tu winni. To także dziesiątki tysięcy chętnych ku temu Polaków i nie tylko. Obama nie popełnił tutaj żadnego błędu. Polscy gorliwy kaci zajęli znaczące miejsce u boku wykonawców woli Hitlera.”

Tak (i jeszcze znacznie więcej!) pisze czterdziestoletnia, wykształcona Amerykanka, jak sama się określa:

Debbie Schlussel, Dumna Amerykanka. Konserwatystka. Pisarka. Adwokat. Krytyk filmowy i obserwator kulturalny. Dziennikarz dochodzeniowy. Ekspert of spraw terroryzmu. Dumna Żydówka.

i na deser podaje miejsce zamieszkania:

Najlepszy kurde kraj na Ziemi – USA

Po donosie na Debbie, społeczeństwo Wykopu rozpętało prawdziwą burzę. Na tępą blond głowę Debbie posypały się tysiące mniej lub bardziej obelżywych komentarzy, aż w końcu „dumna Żydówka” straciła zimną krew pisząc na swoim profilu na fejsie:

Wszyscy antyżydowscy Polacy spadać z mojej strony! Wiem, że uwielbiacie zaprzeczać, że pomogliście nazistom zabić 3 miliony polskich żydów, po stuleciach pogromów, których się wobec nich dopuszczaliście. Idźcie sobie z waszymi kłamstwami gdzieś indziej. Kasuję was. Jeśli nie umiecie odpowiadać na temat i powtarzacie tylko swoje antysemickie, napastliwe, seksualnie zboczone komentarze, to JESTEŚCIE TU NIEMILE WIDZIANI. Tu nie Auschwitz… Ani nawet warszawskie getto. Wynocha.

Czy takie ścierwo zasługuje w ogóle na polemikę? Niech każdy sobie sam na to odpowie. Czy jakikolwiek Polak powinien zniżać się do jej poziomu?

Jest ona za to doskonałym przykładem na to, że niektórym żydom wolno więcej. Oto skromny polski naukowiec doktor Dariusz Ratajczak z Uniwersytetu Opolskiego opisuje negacjonistów holocaustu w książce „Tematy niebezpieczne”. Przytacza w niej szereg opinii zaprzeczających tendencji do zawłaszczania strat biologicznych podczas II Wojny Światowej przez niektórych żydów. Tylko tyle. Ale powiązane z Żydami – gejami (używając analogii do definicji JKM) środowisko Gazety Wyborczej rozpętuje przeciwko niemu prawdziwą wojnę termonuklearną. Ratajczak traci pracę, wkrótce także majątek i w końcu życie. Zwłoki zaszczutego naukowca zostają znalezione wewnątrz samochodu, który służył mu za dom, na środku parkingu przed centrum handlowym.

Ale Debbie bez najmniejszych oporów ma czelność zamieszczać takie oto obrazki, ze skandalicznymi podpisami na swojej stronie (którą pośrednio, choć zapewne nieświadomie wspierają reklamami różne polskie firmy m.in. Nałęczowianka):

Godło RP zestawione z symbolem nazistowskich Niemiec i zdanie:

Dwie rzeczy, które tak naprawdę się nie wykluczały.

Czekam, aż wyjątkowo ostatnio skora do kopiowania tematów z Wykopu Gazeta Wyborcza zajmie się tą skandaliczną sprawą. Ciekawe czy się doczekam?

Może lepiej to TY wyraź swój sprzeciw wobec samozwańczej żydowskiej bojowniczki. Jeśli jesteś Polakiem, to wiadomo dlaczego. Jeśliś normalnym Żydem to dobrze wiesz, że to osoby takie jak Debbie są przyczyną odradzania się antysemityzmu w Polsce i właśnie tym bardziej Tobie powinno zależeć aby jednoznacznie ją napiętnować. Zanim wszyscy Żydzi będą utożsamiani z takimi kreaturami jak Debbie.

W końcu nie ważne, czy Niemcy zagazowali dwa, czy cztery miliony Żydów, bo każdy z nich był także obywatelem Polski. I to właśnie dlatego jedno jest pewne: że to Polacy ginęli w Auschwitz. Polacy wszystkich narodowości Drugiej Rzeczpospolitej. Nie bądźmy rasistami jak Debbie Schlussel, nie dzielmy ich. Zwłaszcza po śmierci.

Wyraź swoją opinię na fan page Debbie Schlussel: http://www.facebook.com/debbiesfanpage

albo na jej prywatnej stronie na Facebooku:
http://www.facebook.com/debbieschlussel

Skomentuj artykuł na jej blogu:
http://www.debbieschlussel.com/50114/poles-were-complicit-in-holocaust-outrage-over-obama-gaffe-is-fraudulent-ignorant/

Poćwierkaj na tweeterze:
http://twitter.com/#!/DebbieSchlussel