Tako pisze Noblista

Uwaga, poniżej cytuję słowa jakie napisał zacny polski Noblista, wyzwoliciel Europy spod jarzma komunizmu, zbawca Narodu, Lech Wałęsa (pisownia oryginalna):

Czy może z miotu UB-eków

Kto z Was miał kontakty i zerwał z SB w tamtym czasie, aż się prosi przykład i wyjaśnienie dla niepoważnych wnuków z pnia UB typu Cęckiewicz? Jako przywódca rewolty z 1970 r. musiałem rozegrać to sam do możliwego końca . Rozegrałem jak potrafiłem najlepiej .Kontakty z Sb były tylko w tej koncepcji. Kiedy Sb wydawało sie, że mogą być inne odmówiłem wszelkich rozmów i kontaktów z całkowita odmowa zeznań .Wnuk Ub-eka chce wybielić tym sposobem dziadziusia , udowodnić ze był podobny do Wałęsy , albo z ta myślą zwerbował i przygotował Wałęsę .Wielki bohater z UB Ceckiewicz .Czy można dopuszczać do tego typu dokumentacji ludzi z rodowodem i wychowaniem U-beckim jak w przypadku historyka i literata Ceckiewicza .Niech najpierw opisze rolę swego dziadka Ub-eka .

Od siebie tylko dodam, że ten prostak Wałęsa też mnie kiedyś obraził w podobny sposób, wymyślając od „SB-eckiej rodziny”. Boli TW „Bolka”, gdy mu się przypomina niejasną przeszłość…