Czym prędzej do Polskiej Republiki Rad!

Socjalistyczny rząd premiera D. Tuska wciąż znajduje szeroką rzeszę idiotów gotowych go popierać, co wybitnie źle świadczy o inteligencji Polaków. I małą wymówką może być fakt ciągłego bombardowania umysłów moich współplemieńców przez połączone siły pseudo dziennikarzy z koncesjonowanych mediów! Trzeba mieć szare komórki odporne na lewicową indoktrynację! Inaczej będzie się jedynie bydłem, które dowolne politykasy będą mogły prowadzić na postronkach gdzie tylko będą chcieć. I jeszcze będą sobie kazać za to płacić!

W ostatnim tygodniu przeczytałem między innymi że:

„Ministerstwo Zdrowia właśnie kończy prace na ustawą, która ograniczy dostęp do 23 zawodów okołomedycznych m.in. masażysty, opiekunki do dzieci czy dietetyka”.

a także iż:

„Projekt nowelizacji prawa energetycznego przygotowany przez resort gospodarki przewiduje, że dystrybutorzy energii we współpracy z jej sprzedawcami będą musieli przygotowywać programy pomocowe dla słabych ekonomicznie odbiorców energii. (…)

– Na razie projektu nie analizowaliśmy dogłębnie, ale wygląda to tak, jakby spokojne przyjęcie przez energetykę propozycji resortu gospodarki miało być ceną za uwolnienie cen energii dla gospodarstw domowych od stycznia 2009 r. – mówi szef jednej z firm energetycznych.”

Czyli nie dość, że wszyscy będą musieć zrzucać się na rachunki za prąd bandy nieudaczników, to dodatkowo wzrosną ceny prądu!

Tak jak pisałem kilkanaście dni temu, fotoradarowa grabież to dopiero początek „cudów Tuska”! Socjaliści z PO mają jeszcze o wiele „lepsze” pomysły… Bójmy się.