TVN kontynuuje krecią robotę

Co może być gorsze od czarnego ’pi-aru’? Zamilczenie na śmierć (medialną). Ostatnia prawdziwa partia prawicowa w Polsce – UPR, prowadzi nierówną (bo konkurencja jest finansowana z budżetu) walkę o kolejne ułamki punktów procentowych w sondażach popularności w Polsce. Ostatnie zawirowania na tym 'rynku’ powodują, że zwiększa się szansa na polepszenie wyników. No i tu na drodze staje 'zawsze wierna’ (tylko pomyślcie komu?) – telewizja TVN pana Mariusza Waltera, wieloletniego członka PZPR.

Przykład z dziś: jedna z najbardziej pustych a jednocześnie stronniczych audycji w TVN – „Szkło kontaktowe” zaprezentowała nam krótki „reportaż” ze spotkania JKM i Marii Senyszyn ze studentami na jednej z uczelni. Po kilkudziesięciu sekundach podgrzewania atmosfery wszyscy oczekujemy jakiegoś pikantnego fragmentu debaty. Wiadomo przecież, że polemika wyrazistych przedstawicieli skrajnie przeciwstawnych idei bywa przeważnie ciekawa! No i w końcu… widzimy obrazki ze spotkania, ale zamiast celnych point, czy zaskakujących, kontrowersyjnych, śmiesznych, czy po prostu prawdziwych kwestii słyszymy w tle bezpłciową muzyczkę!!! Zobaczcie zresztą sami: http://www.tvn24.pl/2119189,0,0,1,1,wideo.html.

Janusz Korwin Mikke jest po prostu zbyt niebezpieczny dla pracodawców pana Tomasza Sianeckiego i uciekają się do tak prymitywnych metod w celu zdyskredytowania przeciwnika. Facet nie powiedział nic kontrowersyjnego? To trudno, przynajmniej ubierzemy go w szaty błazna.

Miejcie oczy otwarte kiedy oglądacie TV!