Walka klasowa trwa

Zazdroszczę środowisku „Gazety Wyborczej” konsekwencji w swoich dążeniach do wprowadzenia własnej, skrajnie wypaczonej wizji historii a także skuteczności w likwidowaniu wszelkich przeszkód jakie na drodze swojej (nie) świętej krucjaty napotykają. Często można nie być świadomym, że stoi się w poprzek „Gazecie”, dopóki sama „Gazeta” ci tego nie uświadomi. Najnowszy „Najwyższy Czas” pięknie pisze o ciężkiej pracy jaką wykonują redaktorzy „GW” w celu podsycania w Polakach antysemityzmu, co obok promocji zboczeń oraz wywyższaniu wszystkiego co „europejskie” nad tym co „narodowe”, wydaje się głównym zajęciem michnikowych dziennikarzy. Ale nie tracą rewolucyjnej czujności na innych polach. Dziś Haribu wypatrzył takiego kwiatka:

Wyborcza cytuje nazistę

Adam Haribu – haribu.blog.onet.pl – 2008-02-22 09:53:00 Każdy pretekst można wykorzystać do niecnych celów. Tym razem było to dofinansowanie przez ministerstwo niszowego pisma historycznego „Templum novum” zawrotną sumą 10 tyś zł. Gazeta donosi, że pismo to (rzecz niebywała!) zacytowało wypowiedzi niemieckiego oficera, a następnie… sama przedrukowuje najbardziej antysemickie fragmenty inkryminowanego cytatu. Z niecierpliwością oczekujemy na reakcje „Nigdy więcej”, która dzięki odkryciu, że pisma historyczne są skłonne do cytowania postaci historycznych, wpadła na trop afery. Jeśli podnieśli taki alarm z powodu małego pisemka, to cóż uczynią na wieść o tym, że w jego ślady poszedł wielki dziennik? Czas pokaże. Tymczasem minister Zdrojewski w rozmowie z Jackiem Żakowskim dał przykład jaką postawę przyjmować winien polityk względem czwartej władzy. Wystarczy obejrzeć nagranie by zobaczyć pewnego siebie zwierzchnika i przestraszonego pionka. Znak no niechybny, że nie musimy się bać recydywy faszyzmu. Radio TOKfm i nasz Rząd stoją na straży i na nic się zda głos wrogów ludu.

PS Jako odpowiedzialny antyfaszysta spieszę donieść, że przypadek „Templum Novum” i „Gazety Wyborczej” to tylko czubek góry lodowej. W niemal wszystkich kablówkach dostępny jest kanał Discovery, który niemal codziennie puszcza materiały o III Rzeszy i cytuje (tak, proszę państwa, to nie żarty), cytuje samego Adolfa Hitlera. Nie tylko cytuje – RETRANSMITUJE jego słynne przemówienia, działa jego nienawistną gestykulacją i krzykiem na nasze dzieci i młodzież! Z tym coś trzeba zrobić!

O panu Żakowskim to jeszcze postaram się napisać, bo indywiduum to wyjątkowe a ministrów PO mi nie żal, bo odkąd są u władzy nie różnią się absolutnie niczym od swoich poprzedników (no może oprócz wizerunku). Tak samo (czy nawet bardziej!) jak PiSiaki – nie robią zupełnie NIC. Darmozjady.