Ein Volk, ein Reich, ein Führer

Urbański, czyli Goebbels Kaczyńskich, zablokował dziś w Telewizji nazywanej „publiczną” (chyba od publicznych domów), udział pana Janusza Korwin-Mikkego w politycznej paplaninie pod nazwą FORUM. Zaryzykował nawet obciach w postaci odwołania programu, kiedy Roman Giertych upierał się przy jego uczestnictwie. Widzowie zamiast audycji zostali uraczeniu wspaniałą Nataszą Urbańską (!) ale w ostatniej chwili program puścił (czyżby telefon od swojego wodza żeby jednak nie przesadzał?).

Jarosław Kaczyński podczas swojej niedawnej ofensywy wyborczej szafuje hasłami narodowymi według najgorszych, niemieckich wzorców z lat 30-tych XX wieku a przy tym wzmacnia swoją lewą nogę obiecując hojnie pieniądze wszystkim grupom zawodowym w Polsce i na emigracji.

Ostrzegam, póki jeszcze Internet jest wolny – Adolf Hitler, wódz Narodowo-Socjalistycznej Partii Robotniczej Niemiec, doszedł do władzy również głosami większości wyborców, którzy byli przekonani, że jest zbawcą narodu.

Czy jesteście ślepi?

P.S. Mój list do TVP:

Szanowna redakcjo FORUM.

Z prawdziwym oburzeniem przeczytałem, że wprowadziliście cenzurę prewencyjną polegającą na odebraniu prawa do wypowiedzi desygnowanego przez komitet wyborczy Ligi Prawicy Rzeczypospolitej, byłego Posła, autora pierwszej ustawy lustracyjnej w Polsce, a także kandydata na Posła na Sejm RP, pana Janusza Korwin-Mikkego.

Rozumiem, że zaufany człowiek braci Kaczyńskich, obecny prezes TVP SA, mógłby się obawiać wobec znanej, niejasnej, postawy w stosunku do służb specjalnych PRL, ewentualnych pytań odnośnie swojej przeszłości, ale nie może to tłumaczyć tak nerwowych i niestosowanych do tej pory w długiej historii magazynu FORUM zachowań.

Chyba, że ma się coś do ukrycia.

W takim przypadku jednak, jedynym honorowym wyjściem jest podanie się do dymisji.

Oczekuję na wyjaśnienie i przeprosiny.

Z poważaniem,

M. P.

Napisz swój: http://ww6.tvp.pl/mail/kontakt_z_tvp.html